O mnie

Cześć, cieszę się, że tu jesteś!

Nazywam się Katarzyna Wandas. Jestem  konsultantem kariery, certyfikowanym doradcą zawodowym i trenerem umiejętności miękkich.

Rekrutacja i rozwój

Na co dzień szkolę, rekrutuję i wspieram innych w rozwoju. Pracuję w dziale HR dużej organizacji będącej liderem rynku w swojej branży. Rekrutuję fantastycznych kandydatów na stanowiska handlowe, specjalistyczne, inżynierskie, logistyczne, operacyjne i kierownicze. Wspieram rozwój pracowników prowadząc szkolenia wewnętrzne w obszarze kompetencji miękkich.

Doradztwo zawodowe i szkolenia

Przez wiele lat prowadziłam indywidualne doradztwo zawodowe dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz szkolenia z rozwoju kariery i rozwoju osobistego, w takich obszarach jak:

  • Planowanie własnej kariery zawodowej
  • Autoprezentacja
  • Zarządzanie sobą w czasie
  • Odkrywanie własnych mocnych stron
  • Skuteczna komunikacja
  • Zarządzanie stresem
  • Asertywność
  • Przygotowanie dokumentów aplikacyjnych
  • Rozmowa kwalifikacyjna

Marka pracodawcy

Jestem specjalistą ds. Employer Brandingu, Marketingu i PR. Budowałam markę pracodawcy w firmach z branży medycznej, reklamowej i energetycznej.

Mam doświadczenie w organizacji targów i konferencji branżowych. Piszę artykuły eksperckie do magazynów i portali branżowych związanych z karierą. 

Pracowałam w firmach handlowych i na uczelni, a praca ze studentami to jedno z najbardziej pozytywnych doświadczeń zawodowych w moim życiu. Jako doradca zawodowy przeprowadziłam setki konsultacji i rozmów doradczych.

Współpraca z biznesem

Przez wiele lat wspierałam w rekrutacji największe krakowskie korporacje z sektora BPO i SSC. Znam potrzeby pracodawców w tym obszarze i wiem, czego oczekują od kandydatów. Ta wiedza pozwala mi skutecznie przygotować kandydatów do procesu rekrutacji na dowolnym stanowisku i branży.

Takie połączenie doświadczeń, wyzwań i różnych środowisk daje mi mnóstwo energii i pozwala dziś pracować z fantastycznymi ludźmi.

Wierzę, że poznawanie siebie, ciągły rozwój i życie zgodne z własnymi talentami to najlepsze, co może nas spotkać. I wiem, że każdy ma talent, choć nie każdy umie go dostrzec. Chętnie w tym pomagam. 

Kim jestem prywatnie?

Prywatnie jestem fanką slow life i esencjalizmu. Niepoprawnie i romantycznie kocham Kraków i codziennie odkrywam go na nowo, na rolkach, na rowerze bądź pieszo. A najbardziej resetują mi głowę górskie wędrówki.

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się na konsultacje napisz do mnie: kasia@zaprojektujsiebie.pl

Możemy spotkać się w Krakowie bądź online.